Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » XXI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Wiedeńskiej. Od J. Lannera do R. Stolza — konferencja prasowa

XXI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Wiedeńskiej. Od J. Lannera do R. Stolza

Narodowe Forum Muzyki

W czasie, gdy w Krakowie trwa wystawa Mit Galicji, we Wrocławiu tradycyjna przyjaźń polsko-austriacka kultywowana jest w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Wiedeńskiej. Od J. Lannera do R. Stolza. Jego XXI edycja jest pierwszą zorganizowaną przez Narodowe Forum Muzyki. 14 października 2014 roku we wrocławskiej Filharmonii odbyła się konferencja prasowa z udziałem dyrektorów, pana Andrzeja Kosendiaka i maestro Jana Ślęka oraz prezesa Zarządu Impel S.A., pana Grzegorza Dzika, głównego sponsora festiwalu.

W ramach tegorocznej edycji odbędą się dwa koncerty we Wrocławiu i jeden w Ostrzeszowie.

Dla miłośników klasyków muzyki wiedeńskiej z XIX i XX wieku przygotowaliśmy nagranie, z którego można dowiedzieć się m.in. o programie festiwalu, jak też o jego historii oraz wielu zagadnieniach, z których słuchacze mogą nie zdawać sobie sprawy – żmudnych przygotowaniach do wielkiego przedsięwzięcia artystycznego z wieloletnią tradycją.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania:

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.