Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Polska: Blues Pills ponownie w Polsce

Blues Pills ponownie w Polsce

Knock Out Productions

Blues Pills zagra trzy koncerty w Polsce

Kolejny zespół, który zakochał się w Polsce dzięki swoim fanom. Dowodzona przez genialną na scenie i przemiłą poza nią Szwedkę, panią Helenę Larsson, międzynarodowa grupa Blues Pills gościła u nas w 2016 roku, dając dwa kapitalne koncerty, których przyjęcie było nie gorące, lecz prawie wrzące. Nic dziwnego, że Helena, perkusista Andrzej Kvarnström, znakomicie wymiatający na gitarze Francuz Dorian Sorriaux i kolejny rodak wokalistki, basista Zack Anderson, postanowili uwzględnić nasz kraj w planach koncertowych na 2017 rok1. Dla tych, którzy jeszcze jakimś cudem nie mieli okazji słyszeć Blues Pills, informacja, że kapela wykonuje kapitalnego, oldschoolowego hard rocka i blues rocka. Debiutancka płyta z 2014 roku dotarła do czwartego miejsca listy niemieckiej, a Lady In Gold (2016 r.) wylądowała na jej szczycie. Uwagę na scenie kradnie momentalnie pani Helena, która wygląda jak modelka z lat 60. XX wieku teleportowana do współczesności, a śpiewa wprost genialnie.

Koncerty otworzą: Agyness B. Marry (Warszawa) i The Feral Trees (Puławy).

1 marca 2017 r., godz. 19.00, B90, ul. Doki 1, Gdańsk, bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu

2 marca 2017 r., godz. 19.00, Progresja Music Zone, ul. Fort Wola 22, Warszawa, bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu

4 marca 2017 r., godz. 19.00, Klub Studencki Kwadrat, ul. Stanisława Skarżyńskiego 1, Kraków, bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu

organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie), a także w sieciach sprzedaży Eventim i TicketPro.


1 Szkoda, że tegoroczna trasa koncertowa Blues Pills w Polsce została zaplanowana na początek Wielkiego Postu, co czyni to wartościowe wydarzenie kulturalne imprezą przeznaczoną raczej dla innowierców i ateistów – przypis redaktora naczelnego Portalu.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.