Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Herbata a wolny rynek

Herbata a wolny rynek

Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis” / Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii

Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis”, Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu i Oddział Wrocławski Stowarzyszenia KoLiber zapraszają na spotkanie z panem Miłoszem Jabłońskim poświęcone herbacie i wolnemu rynkowi.

Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w sali 10 budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Komandorskiej 118/120 we Wrocławiu (plan kampusu).

Herbata jest najpopularniejszym na świecie napojem bezalkoholowym. Światowa produkcja herbaty wynosi około 6 mln ton rocznie, co sprawia, że ma ona duży wpływ na sektor rolniczy oraz bilans handlowy wielu państw. Jednak czy wszyscy producenci herbaty efektywnie wykorzystują przywilej, jakim jest odpowiedni klimat do uprawy tej szlachetnej rośliny? Czy herbata kiedykolwiek miała wpływ na losy świata? Jak herbata pomogła walczyć z biedą? Na te i na wiele innych pytań odpowiemy sobie przy filiżance dobrej herbaty, której będzie można się napić podczas naszego spotkania. Jak mówi japońskie przysłowie, człowiek bez herbaty nie jest w stanie zrozumieć prawdy i piękna.

Miłosz Jabłoński – prezes krakowskiego Oddziału Stowarzyszenia KoLiber oraz członek Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii w Krakowie. Miłośnik herbaty oraz fan pokera.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.