Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Historia jednego przedmiotu, czyli znaczenie widelca w europejskiej zastawie stołu w średniowieczu i wczesnej nowożytności

Historia jednego przedmiotu, czyli znaczenie widelca w europejskiej zastawie stołu w średniowieczu i wczesnej nowożytności

Muzeum Miejskie Wrocławia

2 czerwca 2019 roku odbędzie się ostatnia impreza towarzysząca wystawie Wrocławski Nowy Targ. W programie warsztaty, wykład i oprowadzania dla dorosłych i dla dzieci.

godz. 11.15: Oprowadzanie po wystawie Wrocławski Nowy Targ – pani Agata Witkowska, archeolog, kurator wystawy (wstęp z biletem)

godz. 13.30: Historia jednego przedmiotu, czyli znaczenie widelca w europejskiej zastawie stołu w średniowieczu i wczesnej nowożytności – pan Jakub Szajt (Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie) (wykład w ramach festiwalu „Europa na widelcu”, wstęp wolny)

Muzeum Archeologiczne, Arsenał Miejski, ul. Antoniego Cieszyńskiego 9, Wrocław

Program

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.