Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: „Klucze do kultury. Z perspektywy niemieckiej o literaturze polskiej” — spotkanie autorskie

„Klucze do kultury. Z perspektywy niemieckiej o literaturze polskiej” — spotkanie autorskie

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta / Instytut Filologii Polskiej UWr

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego i Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta UWr serdecznie zapraszają na spotkanie z panem Henrykiem Olschowskim, niemieckim polonistą, autorem książki Klucze do kultury. Z perspektywy niemieckiej o literaturze polskiej, która w tym miesiącu ukazała się nakładem krakowskiego wydawnictwa Universitas. Spotkanie poprowadzi pan prof. Marek Zybura.

25 listopada 2015 roku, godz. 16.00. Zapraszamy do sali imienia prof. Władysława Nehringa w Instytucie Filologii Polskiej UWr przy placu Biskupa Nankiera 15.

Heinrich Olschowsky: Klucze do kultury. Z perspektywy niemieckiej o literaturze polskiej. Przekład przejrzał, posłowiem opatrzył i do druku podał Marek Zybura, Kraków 2015, s. 448.

Więcej informacyj

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.