Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Koncert Högniego

Koncert Högniego

City Sounds

20 listopada 2018 roku w synagodze Pod Białym Bocianem wystąpi Högni – wokalista legendarnej islandzkiej grupy GusGus. Na scenie będzie mu towarzyszył kwartet smyczkowy, a także polski projekt Tęskno, promujący swój debiutancki album.

Högni zadebiutował w 2017 roku solowym krążkiem pt. Two Trains w barwach wytwórni Erased Tapes. Ma na koncie podwójną Islandzką Nagrodę Muzyczną, czyli islandzki odpowiednik Grammy, jako najlepszy debiutant i najlepszy twórca piosenek. Solowo oraz z zespołami GusGus i Hjaltalin występował w Polsce, koncertując w największych miastach.

Tęskno – projekt wokalistki Joanny Longić i pianistki Hani Rani. Składa się na niego zbiór piosenek z autorskimi tekstami w języku polskim i muzyką, która stara się wymknąć podziałowi na znane gatunki i style, łącząc brzmienia akustyczne z nowoczesnymi. Jesienią br. planowana jest premiera albumu Tęskno, na którego nagranie, dzięki fanom, zespół zebrał ponad dwadzieścia tysięcy złotych.

Synagoga pod Białym Bocianem, ul. Pawła Włodkowica 7, Wrocław.

20 listopada, godz. 19.30. Bilety – 50, 70 zł.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.