Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Koncert Thee Attacks

Koncert Thee Attacks

CSW Zamek Ujazdowski

Dobiega końca Zielony Jazdów – projekt, którego przewodnim tematem są szeroko pojęte zagadnienia związane z ekologią, zdrowym stylem życia, alternatywnymi rozwiązaniami wobec masowej, jednorazowej produkcji i konsumpcji oraz zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnością za środowisko1.

Wizytę w CSW Zamek Ujazdowski (ul. Jazdów 2) planować mogą wszyscy, którym bliski jest duński rock. 8 września 2012 r., godz. 21:00, wystąpi zespół Thee Attacks.

Swój debiutancki album wydali dwa lata temu, koncertowali już w Stanach Zjednoczonych i Europie, grając m.in. na Roskilde Festival, SXSW, Canadian Music Week, Reeperbahn Festival i Eurosonic. Pierwszy album „That’s Mister Attack To You” docenili fani garażowego rocka. Kolejna płyta „Dirty Sheets” ukaże się w połowie września. Przy jej produkcji pracował Liam Watson.

Znakiem rozpoznawczym Thee Attacks jest wokal Jimmy’ego i chwytliwe gitarowe riffy Terry’ego. Towarzyszą im Johnny na basie i Ritchie na perkusji. Muzycznie inspirują się klasykami rocka od Velvet Underground i Led Zeppelin po Ramones, ale także współczesnymi formacjami, np.: Eagles of Death Metal, Black Keys czy White Stripes. Śpiewają głównie o wielkomiejskim życiu, miłości i one-night standach2. Zapowiadający nową płytę singiel „So Cold” jest za darmo dostępny na stronie internetowej zespołu. Więcej o zespole na http://www.myspace.com/theeattacks.

Koncert zorganizowano we współpracy z Duńskim Instytutem Kultury w Warszawie. Więcej informacyj: www.csw.art.pl  oraz www.facebook.com/ZielonyJazdow.


1 Naszych Czytelników z Warszawy prosimy o informację, czy celem rzeczywiście była ekologia, czy raczej promocja lewicy – przypis Redakcji Portalu.

2 Niestety, sprawdziliśmy, co to znaczy – i zdaje się, że zespół promuje mroczną stronę duńskiej obyczajowości – przypis Redakcji Portalu.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.