Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Kraków/Warszawa: Koncerty First Hate

Koncerty First Hate

Secret Rituals

Za dwa tygodnie przyleci do Polski duński synth-popowy duet First Hate. Zespół zagra dwa koncerty – 7 października w Krakowie i 8 października 2017 roku w Warszawie. Jako support w obu miastach wystąpi Magic Island, solowy dream-popowy projekt z Berlina.

First Hate to synth-popowy duet z Kopenhagi, który tworzą Joachim Nørgaard i Antoni Falck Gansted. Zespół powstał w 2014 roku i niewiele później narobił zamieszania undergroundowymi hitami Girls in the Club i In My Dreams oraz zapewnił sobie rolę supportu na trasach Trentemøllera, Communions, Ice Age i Lust for Youth. Do Polski przyjedzie promować swój debiutancki album pt. A Prayer For the Unemployed.

Magic Island to solowy projekt urodzonej w Kanadzie, a mieszkającej w Berlinie Emmy Czerny. Tworzy elektroniczny lo-fi dream pop. 2017 był przełomowym rokiem dla Emmy Czerny. Wydała swój debiutancki album Like Water, zagrała na SXSW i odbyła trasę po Niemczech jako support Xiu Xiu.

Bilety są do nabycia w przedsprzedaży za pośrednictwem serwisu Going.

Klub RE, ul. Świętego Krzyża 4, Kraków

7 października, godz. 20.00, Bilety: 20 / 25 / 30 zł

Pogłos, ul. Burakowska 12, Warszawa

8 października, godz. 20.00, Bilety: 30 / 35 / 40 zł

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.