Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Kontrmanifa w obronie dzieci

Kontrmanifa w obronie dzieci

Fundacja PRO – Prawo do Życia

Kontrmanifa w obronie dzieci

6 marca 2016 roku o godz. 13.45 Wrocław zobaczy, kogo jest więcej: czy zwolenników, czy przeciwników aborcji. Zapraszamy na pikietę antyaborcyjną!

Po drugiej stronie Rynku staną niedojrzali moralnie i emocjonalnie lewicowi aktywiści. W swoim manifeście żądają m.in. prawa reprodukcyjnego, które w rzeczywistości oznacza prawo do zabijania najbardziej bezbronnych. Na czele takich organizacji stoją ludzie pokroju Wandy Nowickiej, która przez lata kierowała skrajnie lewicowymi organizacjami zasilanymi kilkusettysięcznymi grantami od firm zarabiających na oferowaniu aborcji lub środków służących do jej wykonywania.

Rocznie na świecie dokonuje się 53 milionów aborcji, z powodu powikłań umiera 50-100 tys. kobiet, 92% dręczy poczucie winy, 65% ma tendencje samobójcze.

W grudniu 2014 r. w „British Medical Journal” zostało opublikowane badanie przeprowadzone przez międzynarodowy zespół lekarzy w 32 stanach Meksyku – trwało ono 10 lat, a jego celem było ustalenie wpływu legalności aborcji na wskaźnik śmiertelności okołoporodowej. Wyniki badania jednoznacznie wskazały, że stany, w których aborcja jest legalna, charakteryzował również znacznie wyższy wskaźnik śmiertelności matek. O tym, że zakaz aborcji nie wpływa ujemnie na zdrowie kobiet, świadczy również fakt, że do krajów o najniższej śmiertelności okołoporodowej na świecie należą Chile, gdzie obowiązuje całkowity zakaz zabijania dzieci nienarodzonych, i Irlandia, gdzie jeszcze do niedawna taki zakaz obowiązywał, a obecnie aborcja jest tam stosunkowo ograniczona.

Stań z nami po stronie prawdy!

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.