Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Molly Nilsson + DJ Lutto Lento + Terror Bird

Molly Nilsson + DJ Lutto Lento + Terror Bird

Falanster

Molly Nilsson [female nostalgic synthpop from Sweden]

+ Terror Bird [dark synth new wave electro-pop from Vancouver]

+ DJ Lutto Lento [somniloquy chopped & screwed]

bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu koncertu).

Zapraszamy 28 maja 2012 r., godz. 20:00. Bilety w przedsprzedaży (limitowane do 80 szt.) dostępne w Falansterze (ul. Świętego Antoniego 23, Wrocław) od 4 maja.

Molly Nilsson to dwudziestosześcioletnia szwedzka wokalistka mieszkająca obecnie w Berlinie. Muzykę i teksty swoich piosenek tworzy samodzielnie. One man band – jak się sama określa.

Połączenie synthpopowych loopów z archaicznym automatem perkusyjnym to tło do pięknych, wrażliwych tekstów, które Molly wyśpiewuje dream-popowym wokalem. Całość jest opatrzona ciepłymi, prostymi melodiami.

Do tej pory wydała cztery albumy, sama kręci i montuje osobliwe teledyski, a nawet własnoręcznie farbuje promocyjne tiszerty. Dzieciństwo spędziła w Sztokholmie, by zaraz po szkole przeprowadzić się do Niemiec. Od kilku lat mieszka w berlińskiej dzielnicy Neukölln, gdzie swój czas dzieli pomiędzy pracę na etacie w galerii sztuki i tworzenie muzyki.

http://darkskiesassociation.org

https://www.facebook.com/mollynilssonpage

Terror Bird to projekt założony w 2006 roku przez trzy dziewczyny mieszkające na stałe w Vancouver w Kanadzie. Tworzą razem niezwykle chwytliwe electro-popowe piosenki pełne śliskich syntezatorów rodem z lat 80 i uroczego, dobiegającego jakby zza światów głosu głównej wokalistki. Tym razem na pierwszym i jedynym konercie w Polsce!

http://terrorbird.bandcamp.com/

DJ Lutto Lento, muzyk, właściciel kasetowej wytwórni Sangoplasmo Records. W swoich setach didżejskich najczęściej wykorzystuje taneczne hity muzyki popularnej deformując je i przekształcając w ciężkie, hipnotyczne i somnambulistyczne techno.

http://luttolento.tumblr.com

http://sangoplasmo.com

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.