Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Pikieta antyaborcyjna

Pikieta antyaborcyjna

Fundacja PRO – Prawo do Życia

Pikieta Fundacji PRO – Prawo do Życia

12 stycznia 2016 r., od godz. 17.00 do 18.00, czekamy na Państwa na skrzyżowaniu ulic Oławskiej, Świdnickiej i Rynku (narożnik jęczmienny). Przypomnimy, że dzieci w Polsce nadal są zabijane. Pokażemy, że kompromis aborcyjny to fikcja, na którą człowiek sumienia nie może się zgodzić. Zapraszamy — nie może Państwa zabraknąć.

Dzieci giną najczęściej z powodu rozpoznania w ich przypadku choroby lub upośledzenia. Matki poddawane są presji, aby pozbyć się „problemu”, zabijając dziecko jeszcze przed narodzeniem. Aborcja jest przeprowadzana w publicznych szpitalach, za publiczne pieniądze, z naszych składek zdrowotnych. Dzieci często giną w drugiej połowie ciąży, kiedy są już duże i dobrze rozwinięte – wywołuje się poród, w czasie którego dziecko ma umrzeć. Jeśli przeżyje, nie jest reanimowane – tak było np. w zeszłym roku w Opolu. To wszystko odbywa się zgodnie z polskim prawem.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.