Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław/Oleśnica: Pikiety Fundacji PRO – Prawo do Życia

Pikiety Fundacji PRO – Prawo do Życia

Fundacja PRO — Prawo do Życia

Pikiety Fundacji PRO – Prawo do Życia

14 grudnia 2017 roku o godz. 16.30 czekamy na Państwa przed Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym nr 1 przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 58 we Wrocławiu. W tym szpitalu są wykonywane aborcje: łączna liczba aborcji eugenicznych w latach 2011-2016 wyniosła 67 (najwięcej w 2015 roku – 26). Wierzymy jednak, że pikiety i modlitwy przyczynią się do utrzymania tendencji malejącej, aż każda kobieta w stanie błogosławionym, która wchodzi do szpitala, wyjdzie z niego z dzieckiem. Zapraszamy — nie może Państwa zabraknąć.

16 grudnia o godz. 15.00 zaprotestujemy przed Powiatowym Zespołem Szpitali w Oleśnicy przy ul. Armii Krajowej 1 przeciwko mordowaniu nienarodzonych dzieci.

W ciągu kilkunastu miesięcy wykonano w Oleśnicy 35 aborcji – najwięcej w regionie (w 2016 r. – 19, w pierwszej połowie 2017 r. – 16). Zabijanie dzieci poprzez aborcję rozpoczęto, kiedy ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego został dr Łukasz Jagielski.

Jak wynika z informacji, którą otrzymaliśmy od dyrekcji szpitala, wykonano tu również dwie aborcje selektywne (tzn. zabito w ten sposób jedno z bliźniąt). W pierwszym przypadku była to dziewczynka z podejrzeniem zespołu Turnera, w drugim przypadku dziecko z podejrzeniem zespołu Downa. O tym procederze informowały również lokalne media.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.