Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Spotkanie z Radosławem Wojtaszynem

Spotkanie z Radosławem Wojtaszynem

Stowarzyszenie Libertariańskie / Instytut Misesa

Szanowni Państwo,

W imieniu Stowarzyszenia Libertariańskiego, Instytutu Misesa i Studenckiego Koła Naukowego „Prawo, Społeczeństwo, Kultura” mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie dyskusyjne w ramach promocji książki autorstwa pana dr. Radosława Wojtyszyna pt. Anty-Lewiatan. Doktryna polityczna i prawna Murraya Newtona Rothbarda. Dyskusję na temat filozofii politycznej Rothbarda poprowadzi p. dr Paweł Nowakowski.

Anty-Lewiatan to przejrzysty i kompetentny przewodnik po myśli amerykańskiego filozofa, ekonomisty i publicysty. Najnowsza pozycja w serii Biblioteka Myśli Wolnościowej z pewnością może służyć jako cenne narzędzie dla osób, które chcą pogłębić i uporządkować swoją wiedzę o libertarianizmie. Więcej informacji o książce znajdą Państwo na stronie Instytutu Misesa.

Pan Radosław Wojtyszyn tytuł doktora nauk prawnych uzyskał w 2012 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, obecnie pracuje w Prokuraturze Okręgowej we Wrocławiu. Od 2004 r. jestem stałym współpracownikiem Instytutu Misesa. Autor kilkunastu publikacji naukowych i publicystycznych, poświęconych idei libertarianizmu oraz anarchokapitalizmu, a także teorii austriackiej szkoły ekonomii.

Spotkanie odbędzie się 2 marca 2017 r. o godz. 18.00 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, budynek D, sala 203, przy ul. Uniwersyteckiej 7-10 we Wrocławiu.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.