Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Koszalin: „Ragnarök. W obliczu anarcho-tyranii i chaosu ludów” — spotkanie promocyjne

„Ragnarök. W obliczu anarcho-tyranii i chaosu ludów” — spotkanie promocyjne

Civitas Christiana

Zapraszamy Państwa na promocję książki pana Jarosława Zadenckiego pt.

Ragnarök. W obliczu anarcho-tyranii i chaosu ludów.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia Civitas Christiana 8 listopada 2019 roku o godz. 17.00. Poprowadzą je panowie Marcin Sychowski i Gracjan Kupczak.

Ze wstępu:

W mitologii nordyckiej zapowiedzią epoki Ragnarök, epoki „Zmierzchu Bogów”, nadchodzącej apokalipsy, jest panowanie w społecznościach przede wszystkim przywar takich jak rozpusta i chciwość.

Jednak tym, co jest najbardziej charakterystyczne dla mitu Ragnarök, jego, powiedzmy, europejskiej specyfiki, jest przekonanie, że należy walczyć do ostatniej kropli krwi przeciwko siłom zła, choć jest się świadomym tego, że wróg jest tak potężny, że klęska jest właściwie nieunikniona.

Zapraszamy: ul. Biskupa Czesława Domina 12/4, Koszalin.

Możliwość zakupu egzemplarzy książki z autografem i dedykacją w cenie 55 zł (wraz z kosztami przesyłki). Kontakt: m.sychowski@interia.pl.

Ragnarök. W obliczu anarcho-tyranii i chaosu ludów

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.