Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Salony Poezji

Salony Poezji

Muzeum Łazienki Królewskie

Muzeum Łazienki Królewskie

ul. Agrykola 1, Warszawa

Plejada gwiazd na Salonach Poezji w Łazienkach Królewskich

Marcowe Salony Poezji poświęcone są twórczości francuskiego dramaturga i wybitnego przedstawiciela klasycyzmu Jana Baptysty Racine’a. Interpretacje jego najsłynniejszych utworów będzie można usłyszeć w wykonaniu znanych polskich aktorów – pp. Magdaleny Boczarskiej, Doroty Segdy, Ewy Telegi i Mateusza Banasiuka. Najbliższe spotkanie już 13 marca 2016 roku o godzinie 12.00 w Teatrze Królewskim w Starej Oranżerii.

Salony Poezji to cykl spotkań w Teatrze Królewskim, podczas których znani aktorzy czytają dzieła polskiej i światowej literatury. 13 marca będzie można usłyszeć Berenikę w interpretacji pp. Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka, 20 marca interpretację Fedry przedstawią zaś pp. Dorota Segda i Ewa Telega. Aktorom będzie towarzyszył śpiew z akompaniamentem fortepianu.

Cykl jest organizowany przez Muzeum Łazienki Królewskie i Stowarzyszenie K40. Bilety w cenie 10 zł dostępne są w kasach Łazienek Królewskich.

Więcej informacyj:

https://www.facebook.com/muzeum.lazienki.krolewskie

www.lazienki-krolewskie.pl

Salony Poezji

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.