Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław/Warszawa: Spotkania z Camillą Läckberg

Spotkania z Camillą Läckberg

Czarna Owca

Pani Camilla Läckberg będzie gościć w Polsce w związku z premierą xiążki kucharskiej pt. „Smaki z Fjällbacki”.

W „Smakach z Fjällbacki” Camilla Läckberg i kucharz Christian Hellberg, oboje pochodzący z Fjällbacki, dzielą się swoimi ulubionymi przepisami. Xiążka składa się z siedmiu części. Każdą z nich poprzedza wstęp Camilli Läckberg. Autorem przepisów jest p. Christian Hellberg, zdobywca tytułu Kucharza Roku 2001.

Camilla Läckberg to jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek, mistrzyni skandynawskiego kryminału. W 2009 roku znalazła się w ścisłej czołówce najlepiej sprzedających się autorów europejskich. W Polsce ukazało się dotąd 8 tomów jej sagi kryminalnej (wydawnictwo Czarna Owca) a także xiążeczka dla dzieci pt. „Supercharlie” (wydawnictwo Czarna Owieczka). Ostatni tom sagi kryminalnej pt. „Fabrykantka aniołków”, wydany w maju 2012 roku, przez wiele miesięcy nie schodził z pierwszych miejsc list bestsellerów w Polsce.

Terminy i miejsca spotkań:

Wrocław

22 października 2012 r., godz. 18:30 – Kino Helios Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19/23, sala nr 9, wstęp wolny.

Warszawa

23 października 2012 r., godz. 18:00 – Empik Megastore, ul. Marszałkowska 116/122, wstęp wolny.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.