Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Spotkanie z Lyn Ulbricht

Spotkanie z Lyn Ulbricht

Stowarzyszenie Libertariańskie / Kamil Cebulski

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z panią Lyn Ulbricht – amerykańską aktywistką wolnościową, matką twórcy internetowej giełdy Silk Road, Rossa Ulbrichta – organizowanym przez Stowarzyszenie Libertariańskie oraz pana Kamila Cebulskiego, które odbędzie się 7 października 2015 roku o godz. 17.30 w Salezjańskim Duszpasterstwie Akademickim MOST przy placu Grunwaldzkim 3 we Wrocławiu.

Silk Road był działającą w sieci Tor anonimową internetową giełdą, na której wszystkie transakcje przeprowadzane były za pomocą kryptowaluty bitcoin. Giełda została zamknięta w 2013 roku przez rząd Stanów Zjednoczonych, a jej twórca, pan Ross Ulbricht, po pokazowym procesie został skazany na karę dożywotniego więzienia – pierwszy taki wyrok za stworzenie strony internetowej. Proces miał upokorzyć i przestrzec przed tym, co może spotkać osoby buntujące się przeciw wszechobecnej inwigilacji obywateli przez rząd. Lyn Ulbricht nie akceptuje tego, co spotkało jej syna, i walczy o jego uwolnienie.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. W jego trakcie odbędzie się również projekcja filmu dokumentalnego Deep Web, opowiadającego o wydarzeniach związanych z Silk Road, oraz konferencja prasowa z udziałem pani Lyn Ulbricht i przedstawicieli organizacyj popierających jej sprawę. Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie.

Wizyta Lyn Ulbricht — profil na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.