Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Powiedz STOP bluźnierstwu

Powiedz STOP bluźnierstwu

Brygada Dolnośląska Obozu Narodowo-Radykalnego

Po nieudanej próbie wystawienia bluźnierczego spektaklu pt. Golgota Picnic w Poznaniu, lewacka hołota próbuje swoich sił w innych miastach w Polsce. 27 czerwca 2014 r. we wrocławskim Teatrze Polskim zaplanowano projekcję zapisu video spektaklu, który miał być pokazany podczas poznańskiego Festiwalu Malta.

Pokażmy, że wrocławianie sprzeciwiają się bluźnierczym atakom na religię chrześcijańską, będącą trzonem europejskiej kultury. Zachęcamy do masowego wyrażania niezadowolenia poprzez telefony do Teatru Polskiego. Przedstawiciele Obozu Narodowo-Radykalnego przekażą na ręce dyrekcji Teatru pismo apelujące o odwołanie przedstawienia.

Jeśli wyżej wymienione metody nie poskutkują, spotykamy się (z gwizdkami i transparentami) przed godz. 19.00 przy ul. Gabrieli Zapolskiej 3, gdzie mieści się Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego.

Od Redakcji Portalu Legitymistycznego: Jak wielka jest miara upadku Teatru Polskiego we Wrocławiu! Od niezwykłe ciekawego cyklu „Strefa: Norwegia” w latach 2009/2010 do chrystianofobii w roku 2014. Pan dyrektor Krzysztof Mieszkowski już po raz kolejny – pamiętamy jego sprzeciw wobec manifestowania polskiego patriotyzmu 11 listopada – skompromitował się i powinien zostać odwołany ze stanowiska. Ratujmy Teatr Polski!

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.