Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Koncert The Thing

Koncert The Thing

IndArt Zone Daniel Radtke

Zapraszamy na koncert The Thing

6 października 2013 roku, godz. 20.30

The Thing pierwszym dźwiękiem wprawia posadę budynku w drżenie — mocny cios w werbel, cięty okrzyk saksofonu tenorowego oraz pomruk wyrywanej struny kontrabasu — tak w sam raz na dobry początek. I tak to trio rozpoczyna burzliwą galopadę, pędząc punkrockowym tempem przez kolejne mocarne riffy. Paul nokautuje bębny kolejnymi seriami precyzyjnych i piekielnie mocnych ciosów. Ingebright szarpie struny z drapieżnością i lekkością, która sprawia, że masywny kontrabas wydaje się być nie cięższy niż gitara flamenco. Mats balansuje lekko na stopach i dźwiękach niczym bokser wagi ciężkiej — tak jeden z koncertów opisuje B. Adamczak dla portalu Jazzarium.

Jesteśmy podekscytowani, że ta potężna dawka energii rozbrzmi w Pardon, To Tu, obawiamy się natomiast, czy czynnie nie wspomoże zwolenników wyburzenia budynku na Placu Grzybowskim 12/16. Uderzenie dźwięku może przekroczyć nasze oczekiwania.

Mats Gustafsson (Szwecja) saxes

Ingebrigt Håker Flaten (Norwegia) bass

Paal Nilssen-Love (Norwegia) drums

Wstęp: 30 złotych.

Wydarzenie na Facebooku

Na podstawie: thething.evenea.pl

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.