Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Spotkania autorskie — Vággi Várri. W tundrze Samów

Spotkania autorskie — Vággi Várri. W tundrze Samów

Wydawnictwo Alter

Serdecznie zapraszamy na kolejne z cyklu spotkań z autorami xiążki Vággi Várri. W tundrze Samów – p. Anną Nacher i p. Markiem Styczyńskim.

Aktualizacja: Spotkanie autorskie we Wrocławiu odbędzie się w innym terminie! Za zmiany przepraszamy. Odwołane zostało także spotkanie w Poznaniu i koncert w Szczecinie.

Spotkanie odbędzie się 14 marca 2013 r. w xięgarni Tajne Komplety we Wrocławiu (Przejście Garncarskie 2) o godz. 19.00 — będzie połączone z prezentacją zdjęć Autorów z ich wypraw do Laponii. Podczas spotkania można kupić xiążkę w promocyjnej cenie.

Vággi Várri. W tundrze Samów to podróż za koło podbiegunowe, do Laponii, mało znanej w Polsce krainy, ciągle stereotypowo kojarzonej tylko z reniferami i ze św. Mikołajem. Autorzy za pomocą słowa i fotografii przenoszą czytelnika na dziewicze szlaki parków narodowych Szwecji, gdzie przemierzając mało znane tereny, rejestrują okiem przyrodnika i uchem muzyka unikalne obrazy. Oprócz niezwykłego opisu swoich trekkingów snują opowieści o Samach – mieszkańcach Laponii, ich skomplikowanej historii oraz bogatej tradycji. To wszystko jest zilustrowane muzyką i oryginalnym śpiewem Samów na dołączonej do xiążki płycie. Całość została wydana nakładem krakowskiego Wydawnictwa Alter.

Więcej informacyj na stronach: www.wydawnictwoalter.pl i www.facebook.com/WydawnictwoAlter.

Przypominamy, że od 26 lutego xiążkę można kupić w xięgarniach w całej Polsce, a także za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.