Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Dolny Śląsk: W ogniu pytań: Dobromir Sośnierz

W ogniu pytań: Dobromir Sośnierz

Stowarzyszenie KoLiber / Akademia Patriotów

Oddział Wrocławski Stowarzyszenia KoLiber i Akademia Patriotów serdecznie zapraszają na spotkanie z panem posłem Dobromirem Sośnierzem, które odbędzie się 6 grudnia 2019 roku o godz. 19.00 w sali na pierwszym piętrze Dworu Polskiego, Rynek 5.

O godz. 18.00 przed budynkiem A Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Komandorskiej 118/120 we Wrocławiu odbędzie się protest Stop cenzurze na uczelniach wyższych. (plan kampusu)

Wydarzenie na Facebooku

Spotkanie w Dworze Polskim podzielone będzie na trzy części. W pierwszej – pan poseł opowie o swoim doświadczeniu zdobytym w Parlamencie Europejskim oraz o planach na działanie w Sejmie. Następnie organizatorzy zadadzą pytania z zakresu gospodarki, polityki rodzinnej czy wewnętrznej. W ostatniej części głos zostanie oddany publiczności.

Wydarzenie na Facebooku

Kolejne spotkania odbędą się 7 grudnia:

o godz. 13.00 w Centrum Turystyki, Kultury i Rekreacji Browar Probus przy ulicy Młyńskiej 16 w Oławie;

Wydarzenie na Facebooku

o godz. 17.00 w restauracji Miodowe Pola przy ul. Basztowej 2 w Świdnicy.

Wydarzenie na Facebooku

Dobromir Andrzej Sośnierz – polski informatyk, przedsiębiorca i polityk, z wykształcenia teolog, w latach 2018–2019 poseł do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji, poseł na Sejm IX kadencji, wiceprezes partii KORWiN.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.