Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Lublin: Wartość prawa. Od absolutyzmu prawnego do nihilizmu prawnego

Wartość prawa. Od absolutyzmu prawnego do nihilizmu prawnego

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej

Szanowni Państwo,

w imieniu Katedry Doktryn Politycznych i Prawnych Wydziału Prawa i Administracji UMCS, Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu oraz Fundacji na Rzecz Utworzenia i Działania Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu mamy zaszczyt zaprosić na XVIII Ogólnopolski Zjazd Historyków Doktryn Politycznych i Prawnych nt. Wartość prawa. Od absolutyzmu prawnego do nihilizmu prawnego, który odbędzie się 17-19 września 2019 r. w Lublinie.

Obrady plenarne rozpoczną się 18 września o godz. 10.00 w budynku Wydziału Prawa i Administracji UMCS przy placu Marii Curie-Skłodowskiej 5 w Lublinie.

Zjazd zostanie połączony z obchodami jubileuszu Pana Profesora Lecha Dubela. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym ramowym programem Zjazdu. Aktualną wersję programu znajdą Państwo również na stronie www.doktryny.umcs.pl.

Referaty zostaną opublikowane w formie artykułów w czasopiśmie „Studia Iuridica Lublinensia”, które znalazły się na liście programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Wsparcie dla czasopism”.

XVIII Ogólnopolski Zjazd Katedr Doktryn Politycznych i Prawnych — program

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.