Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Stop islamizacji Polski!

Stop islamizacji Polski!

Wrocław miastem bez imigrantów

27 września 2015 roku wrocławianie idą na marsz w obronie chrześcijańskiej Europy!

Mamy dość ciągłego zwiększania wielkości naszego „przydziału” imigrantów z Syrii i Afryki Środkowej. Według najnowszych informacji ma to być już prawie 30000 osób, których pochodzenia i intencji przyjazdu nikt nie zweryfikuje. W praktyce oznacza to wpuszczenie setek terrorystów przeszkolonych w sztuce bestialskiego zabijania i żyjących tylko dla tego celu. Czy widzieliście zdjęcia chrześcijan mordowanych przez ISIS? Perspektywa znalezienia się w roli takich ofiar jest przerażająca, ale jeżeli pozostaniemy biernymi obserwatorami aktualnych wydarzeń w Europie, coraz bliższa.

Od tego, czy otworzymy nasze granice dla niebezpiecznych „uchodźców”, zależy być i nie być nas i naszych dzieci. Uświadommy to sobie!

Wyjdźmy na ulicę, wykrzyczmy głośno naszą frustrację i pokażmy całej Unii Europejskiej, że Polacy nie boją się jej gróźb. W ostateczności wolimy być bezpieczni poza jej strukturami, niż strawić się własną głupotą razem z nią.

Będzie głośno, będzie konkretnie, będzie skutecznie.

Spotykamy się 27 września 2015 roku o godz. 16.30 przed dworcem Wrocław Główny od strony ul. Józefa Piłsudskiego 105.

wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.