Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Reklama » Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu!

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu!

Cenega Poland Sp. z o.o.

Już dziś możesz zamówić komputerową strategię o potędze państwa polskiego, na którą czekają polscy gracze.

Warszawa, 16.04.2010 – Cenega, wyłączny partner firmy 1C  w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje, iż dziś rusza przedsprzedaż oczekiwanej przez fanów, komputerowej gry strategicznej Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu! Weź udział w największych i najbardziej przełomowych wydarzeniach z naszej historii i stwórz prawdziwe Polskie Imperium! Już dziś możesz zamówić swój egzemplarz tej niesamowitej produkcji!

Zamów już teraz — http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1214

O Polskim Imperium: Od Krzyżaków do Potopu:

1350 rok – w centrum Azji wybucha śmiertelna plaga, która w szybkim tempie znajduje się w Europie wstrzymując na jakiś czas toczące się tam walki. Plaga dociera do Krymu, przebija się przez Istambuł i dociera do Hiszpanii. Po zasianiu spustoszenia w Niemczech, Francji i Anglii plaga rozprzestrzenia się na Wschodzie i wędruje do wybrzeży Bałtyku, gdzie na statkach przedostaje się w pobliże granic Rosji. W tym momencie rozpoczyna się Twoja przygoda w grze „Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu”.

Na obrzeżach Europy leżą Rosja i Polska, które są gotowe na finalne rozprawienie się ze Złotą Ordą i zakonami rycerskimi. Będą walczyć o wolność i niepodległość, jak i o tereny od Bałtyku do Morza Czarnego. Kości zostały rzucone i nowo powstałe imperium stanie się tak potężne, że przetrwa te przepełnione śmiercią czasy! W grze „Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu” to Polska może być europejską potęgą! Największe wydarzenia tego okresu – Bitwa pod Grunwaldem (1410), Hołd Pruski (1525) czy Unia Lubelska (1569) staną się teraz Twoim udziałem.

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu” to strategia z elementami RPG osadzona w czasach Średniowiecza (lata 1350 – 1650), rozgrywająca się na terenach całej Europy środkowo-wschodniej oraz Skandynawii. Gra oferuje kampanię na wielką skalę obejmującą 26 skłóconych ze sobą, grywalnych frakcji, w tym oczywiście możliwość budowania prawdziwego polskiego imperium. Poprzez kontrolę bohaterów, którzy mogą rozwijać swoje umiejętności w trakcie walk, gracz może rządzić swoim zdobytym skrawkiem ziemi, jak tylko mu się podoba.

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu” udostępnia graczom dobrze przemyślany i autentyczny system budowania, przypisywania i zarządzania robotnikami w miastach, szeroki wachlarz historycznych i losowych misji. A także rozbudowane i realistyczne drzewo technologiczne zawierające minimum ponad 150 typów oddziałów wojskowych oraz piękną grafikę i animacje, dzięki którym poczujesz co znaczy być na wojnie!

Strategiczne mapy ze szczegółowym odwzorowaniem Europy Wschodniej w trójwymiarze przemienią się w pole krwawych bitew!

Więcej szczegółów dotyczących tego tytułu już wkrótce!

Polskie Imperium

Cechy charakterystyczne:

— Niesamowita strategia historyczna osadzona w latach 1350 – 1650.

— Kampanie militarne na wielką skalę, które pozwolą graczowi zmienić małe księstewko w wielkie, mocarne królestwo.

— Efektowna i bardzo sugestywna grafika nawiązująca do klimatu gry.

— Mapy strategiczne Europy Wschodniej w 3D z autentycznymi terenami, jednostkami wojskowymi.

— Redakcją merytoryczną gry – Jacek Komuda. Jego aktywny udział przy powstawaniu gry ma na celu jak najwierniejsze oddanie realiów, nazewnictwa i wreszcie klimatu czasów, o których mówi gra. Pan Jacek odpowiedzialny jest między innymi za stylizację oraz redakcję dialogów oraz opisów w zgodzie z wymaganiami epoki. Znając tego twórcę, możemy spodziewać się żywego i ciekawego języka, z którego słynie w swoich książkach i opowiadaniach. Już niedługo więcej informacji na temat współpracy z Jackiem Komudą1.

— 26 frakcji do kontroli: rosyjskie, polskie, księstwa litewskiego, tereny zakonów rycerskich i Monarchii Europy Wschodniej.

— Moduł polityczno-ekonomiczny przeplatany z elementami role playing ukazuje skomplikowane szczegóły dyplomatycznych i militarnych zmagań w średniowiecznej Europie.

— Mnóstwo znanych historycznych postaci i setki bohaterów rozgrywki — każdy ze swoją własną specjalnością: dowódcy, komandosi, księża, alchemicy i szpiedzy.

— Rozszerzona polska kampania: 7 nowych historycznych misji.

— gra zaktualizowana w porównaniu z wydaniem europejskim – wprowadzony będzie szereg usprawnień z pierwszego patcha do gry.

— 10 dodatkowych polskich jednostek!

KONTAKT:

Cenega Poland Sp. z o.o.

tel +48 (22) 574 2 500,

fax +48 (22) 574 2 555

cenega@cenega..pl

POMOC TECHNICZNA:

tel +48 (22) 574 2 574

serwis@cenega..pl


1 Pisarz i historyk, twórca powieści historycznych i easternów rozgrywających się w XVII-wiecznej Rzeczypospolitej, designer i scenarzysta gier komputerowych, współpracuje z największym polskim studiem tworzącym gry — People Can Fly. Autor książek: Diabeł Łańcucki, Galeony Wojny, cyklu Samozwaniec opowiadającego o wyprawie Dymitra Samozwańca po koronę carów na początku XVII stulecia i wielu innych powieści, w których przedstawia świat dawnej szlachty polskiej.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.