Jesteś tutaj: Publicystyka » Adrian Nikiel » Legitymizm.org — prezent dla Prawicy

Legitymizm.org — prezent dla Prawicy

Adrian Nikiel

Szanowni Państwo,

mam zaszczyt i przyjemność ogłosić, że reprezentowana przeze mnie Organizacja Monarchistów Polskich oddaje do Państwa dyspozycji nowy, skrajnie prawicowy i kontrrewolucyjny portal, który mieści się pod wszystko mówiącym adresem www.legitymizm.org.

Znajdą tam Państwo zarówno materiały publikowane w minionej dekadzie na stronach internetowych OMP i „Królewskiego Paryża” (w bardziej przejrzystej i wygodniejszej szacie graficznej), jak i liczne nowe artykuły, galerie zdjęć, multimedia, aktualności etc., etc. Co ważne, nie ulegliśmy pędowi do demokratyzacji Internetu, dlatego gwarantujemy, iż na naszym portalu nie będzie żadnych głupich komentarzy, które tak często rażą na innych stronach prawicowych. Równocześnie pragnę zaznaczyć, iż „stare” strony internetowe OMP nie będą już rozwijane. Dotychczasowe linki OMP-owskie i „paryskie” proszę uprzejmie zamienić na nowe i korzystać z aktualnych bannerów.

Portal jest dziełem pana Piotra Kozaneckiego występującego pod marką PMK Design: www.pmk-design.eu, natomiast jako element promocji wykorzystujemy dwa videoclipy znakomicie wyreżyserowane przez naszego kolegę używającego mrocznego pseudonimu Reaktor. A ponieważ nasza Organizacja znana jest z tego, że chętnie sięga po rozwiązania „nieoczywiste”, przełamujące schematy, zapraszam Państwa do zapoznania się z:

  1. coverem utworu Black Sabbath pt. Solitude w wykonaniu tajemniczej Lucidamy74 z Minnesoty
  2. utworem Von Thronstahl pt. Pontifex Solis

Polecam także Państwa uwadze piękny utwór zespołu De Vodka, który dedykowany jest OMP: http://www.legitymizm.org/multimedia-de-vodka-omp.

Wierzę, że zapoznanie się przez Państwa z naszą wizją kultury pozwoli także na lepsze, bardziej dogłębne zrozumienie stanowiska metapolitycznego legitymistów – tradycjonalistów katolickich. Hasłem przewodnim naszej walki o władzę kulturową jest bowiem: Pesymizm w natarciu!

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w 2009 r. w realizację tej inicjatywy. Planujemy dalszą rozbudowę portalu, jesteśmy zatem otwarci także na nowych autorów i inne formy współpracy.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc w promocji adresu www.legitymizm.org.

(—) Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.