Jesteś tutaj: Publicystyka » Tomasz Wiśniewski

Tomasz Wiśniewski

Tomasz Wiśniewski (ps. Reaktor) – ur. 1991, absolwent Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie. Były członek Sekcji Młodych Unii Polityki Realnej i Organizacji Monarchistów Polskich. Organizację opuścił w listopadzie 2011 r. Fascynat monarchizmu, konserwatyzmu i nacjonalizmu – wszelkich prawicowych ruchów radykalnych i awangardowych oraz ich historii. Regularny publicysta wirtualny (Młodzież Imperivm), początkujący realny. Jeden z administratorów XPortalu – Forum Młodzieży Prawicowej. Orędownik walki o kulturę – twórca kontrrewolucyjnych klipów na YouTube. Obecnie ślizga się po pozycjach postpostmodernistyczno-preapokaliptycznych.

Niniejszy biogram ma charakter wyłącznie historyczno-archiwalny. Tomasz Wiśniewski nie jest członkiem OMP od 2011 r. Od kilku lat reprezentuje poglądy diametralnie odmienne od idei wyznawanych przez OMP. Od dawna nie jest chrześcijaninem, faszystą, katolikiem, konserwatystą, kontrrewolucjonistą, monarchistą, nacjonalistą, reakcjonistą, tradycjonalistą etc. ani też nie wyznaje żadnych innych możliwych -izmów, które w jakiś sposób można by skojarzyć z OMP i jej ideologicznym milieu. Obecnie (2018 r.) doskonale się orientuje, iż poprzez swój młodzieńczy idealizm, zapał oraz podatność na głoszone przez fałszywych proroków górnolotne i oszałamiające idee skalał się współpracą z siłami perfidnie maskującymi i legitymizującymi pospolite zniewolenie człowieka – czego w sumie się wstydzi, ale też wie, iż niedojrzałym będąc, zawsze mógł robić jeszcze głupsze i gorsze rzeczy, a tak przynajmniej nie zmarnował szansy na uodpornienie się na najbardziej złowieszcze wirusy politycznej ekstremy. Generalnie rzecz biorąc, ma bardzo mało wspólnego z widniejącym na zdjęciu cherubinkowatym młodzianem, zarówno pod względem orientacji ideologicznej, jak też całościowego światopoglądu, mentalności i podejścia do życia.

Tomasz Wiśniewski

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.