Jesteś tutaj: Publicystyka » x. Rafał Trytek » Wakacje z Panem Bogiem

Wakacje z Panem Bogiem

x. Rafał Trytek

Wakacje to dla wielu czas odpoczynku zasłużonego całoroczną pracą. By ten czas dobrze wykorzystać, pamiętajmy, że obowiązki względem Pana Boga nie ulegają wtedy zawieszeniu. Wszędzie, gdzie tylko się udamy, winniśmy świadczyć o odkupieniu grzeszników Przenajdroższą Krwią Chrystusa. Nawet najtrudniejsza do zniesienia pogoda nie usprawiedliwia wystawiania siebie i innych na pokusy przeciw czystości. W okresie letnim nie ma również mowy o zaprzestaniu walki, jaka toczy się o duszę naszego narodu, o czym w ostatnim czasie świadczą haniebne postępki szwedzkich koncernów Volvo i IKEA – zmuszanie pracowników do godzenia się z wyjątkowo ciężkim i wołającym o pomstę do nieba grzechem przeciw naturze, jakim jest homoseksualizm. Stąd poważny obowiązek modlitwy za Ojczyznę i pracy – zgodnej z prawem – nad jej oczyszczeniem z ideologii lewicowych, liberalnych i ateistycznych.

Podczas nawiedzania świątyń katolickich okupowanych przez modernistycznych heretyków pamiętajmy, by oddając cześć starym obrazom, krzyżom i relikwiom, nie pochylać głowy przed wizerunkami modernistów „kanonizowanych” przez innych modernistów: w przypadku Polski chodzi głównie o podobizny Karola Wojtyły. Zawsze natomiast pamiętajmy, że naszą ucieczką jest Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.

W święto Przenajdroższej Krwi Chrystusa AD 2019

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.